Výzva COVID – 2021
Ve spolupráci s mužstvem ČAFC Praha, Slavia Praha, FK Vítkovice jsme pro vás připravili soutěž, zkuste si máknout a výsledky zasílejte na e-mail zburd@seznam.cz nebo 605 511 918
Je to soutěž mezi kluby, tak doufá, že neuděláte ostudu!
MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY:
1)Nožičky (libovolně) – video nebo „slovo trenéra“
Míč je na zemi a hráč si jej nadzvedne nohou (například „stahovačkou“) a pokračuje nožičkami. Počítá se každý dotek těla (kromě ruky) s míčem.
2)Kilometr – nutné foto z aplikace kde je vidět uběhnuté kilometry a průměrný čas (nebo celkový čas)
Pro uznání času je nutné uběhnout nejméně 1 kilometr. Následně se počítá buď průměrný čas na kilometr nebo nejlepší čas na kilometr. Ideální měřit chytrými hodinkami či náramkem nebo chytrým mobilem.
3)Počet přeskoků přes švihadlo za 30sec – nutné video nebo slovo trenéra
4)Výdrž – V leže, ruce podél těla (případně ve vzduchu), nohy natažené ve vzduchu (cca 10 – 20 cm) ideálně nad nějakým předmětem (tenisák). Zapisujte pouze jednotlivé výkony (např. 1:58).
5)Sprint „trojúhelník“ – Běh na fotbalovém hřišti. Jedná se o sprint (samozřejmě je zde i důležitý start, zrychlení, změna směru a i výdrž) – start je na penaltě a běží se k pravé tyči velké branky, pak k levé tyči branky a zpět na penaltu (ve finále je jedno jestli hráč/ka běží nejdříve k pravé tyči a pak k levé). Hráč/ka se musí rukou dotknout tyčí branky.