Plan MZ „A“ (2007 a 2006) od 19/02/19

Plan MZ „A“ (2007 a 2006) od 19/02/19 Utery 19/02/2019 od 17:30 TJ  Chaplin Patek 22/02/19 od 17hod – 18:30 TJ Chaplin 23/02/2019 – od 8:45 PU vs ZBRASLAV  – Loko Vltavin – U průhonu 1 Utery 26/02/2019 od 17:30 TJ Chaplin Patek 01/03/2019 od 17hod- 18:30  TJ Chaplin Rocnik 2006 se povinne zucastni TJ 2005 stredy od […]

Celá zpráva

Zahraniční turnaj

Vážení rodiče, zahraniční pro hráče závazný turnaj se bude konat s největší pravděpodobností v termínu od Pá 14.6. – Ne 16.6.2019 V současné době zvažuji všechny možnosti, z hlediska organizace, ekonomického a sportovního hlediska se mi nejlépe jeví turnaj na Slovensku v okolí Senických jezer, včas dodám všechny informace, az

Celá zpráva

Letní kempy FAAZ 2019

Předběžné informace k letním kempům V přípravě jsou dva letní kempy pro fotbalisty a atlety, zaměřené budou na všeobecnou sportovní průpravu ( u fotbalistů s dúrazem na fotbalové dovednosti ): Termíny: l. turnus Pondělí 5.8. – Pátek 9.8.2019 vždy od 08:30 – 17:00 hod ll. turnus Pondělí 12.8. – Pátek 16.8.2019  vždy od 08:30 – 17:00 hod Místo: areál […]

Celá zpráva

Halový turnaj neděle 10.2.2019

Neděle 10.2.2019  hala Radotín 2 týmy Misto konani: hala Radotín Příchod k utkání: 08:30 hod, TS, dres, startovné, sálovky r. 2008 hráči: Procházka, Tichý, Smola, Ječný, Truong, Všetíček, Mezera, Billy, Cvachouček r. 2007 hráči: Hajas, Bakridinov, Khasawneh, Bechyně, Rys, Krueger, Skřídlovský, Němec, Lešo FAAZ

Celá zpráva

Sobota 02/02/2019 sraz 11:35Na Radosti 242,Praha 5 – Zličín  FAAZ vs Sk Hostivar

Sobota 02/02/2019 – 11:35 – FAAZ vs Sk Hostivar  UMT Zličín – Radosti 242,Praha 5 –  FAAZ vs Sk Hostivar SRAZ : 11:35  – UMT ZLICIN – Na Radosti 242,Praha 5 Nominace: SEVCIK – FISER,NEVSIMAL, BEBERS, BIANCON, RYS, TOREJEV, DOSTALEK(C),SKRIDLOVSKY,CECH,HAJAS?, TOREJEV? Trener: BELEI ————————————————— Sobota 02/02/2019 – 13:30  FAAZ 2008 vs FK VSERADICE – UMT ZLICIN – Na Radosti 242,Praha 5 […]

Celá zpráva

PLAN MLADSI ZACI „A“ 2007 a 2006

Streda 12/12/2018 PU vs VYSEHRAD – Chaplinovo  Sraz: 17:30  Nominace: Hampl – Sevcik, Rauch, Fiser, Torejev, Nevsimal,Jenicek,Dostalek,Rys, Horcicka,Leso,Bebers,Bakridinov,Cech,Biancon, Kalina?…Carpentier? ———————————— Patek 14/12/2018 ??? Vanocni besidka ————————————– Nedeli 16/12/2018 – zrusen  Halovy Turnaj RADOTIN – „2007“ – zruseno ——————————————————————- Utery 18/12/2018 PU vs Zbraslav – Nominace: vsichni 2007 a 2006 Sraz v 17:30 Chaplinovo    

Celá zpráva