PLAN TJ pro 2006 a 2007

UTERY 16/06/2020 Team Building – LASER GAME – Sraz 16:50 v Bohnická 320/40, 181 00 Praha 8 prosim sebou hotovost pro hru a raut! Nabizime odvoz z Barrandova – Odjezd domluvime individualne! ———————————————————- STREDA 17/06/2020 TJ – Chaplin 17:30 PATEK 19/06/2020 TJ Chaplin 17:30 ———————————————- PU NEDELI 21/06/2020 PU 16:15 ZBRASLAV  pod vinici, Praha 5 Nominace: […]

Celá zpráva

PU – PATEK 12/06/2020 (18:30 Zlichov) a NEDELI 14/06/2020 (12:30 vs ADMIRA)

PU – PATEK 12/06/2020 (18:30 Zlichov) a NEDELI 14/06/2020 (12:30 vs ADMIRA) Patek 12/06/2020 Sraz 17:45  – Ke Hřbitovu 58/5, 152 00 Praha 5-Hlubočepy – Travnate HP Hampl, Prochazka,Horcicka?,Bebers,Bakridinov,Rys,Kalina,Leso,Cech,Nemec,Krueger, //Sevcik?,Fiser?,Chalupa? Nedeli 14/06/2020 Sraz od 11:45 – Sportovní areál ZŠ Hovorčovická – FK ADMIRA – Travnate HP Sevcik,Fiser,Cvahousek,Dostalek,Prochazka, Leso,Tichy,Torejev,Horcicka?, Bebers,Rys, Bakridinov, Cech, Kalina,Krueger, Nemec, Chalupa

Celá zpráva

PU – Nominace 06/06/2020 a 14/06/2020

  Sobota 06/06/2020  vs SK Hostivar –  Sraz 9:15 Švehlova 1362, 102 00 Praha 15 –  Trava Nominace: Hampl, Sevcik,Bebers,Prochazka, Biancon, Bakridinov, Cech,Leso,Rys, Krueger,Fiser, Tichy, Kalina?,Torejev?,Mezera,Chalupa,Dostalek,Smola, Stastny Trener: Cech ———————————————– Sobota 14/06/2020  vs FK ADMIRA – Sraz v 11:40, Hovorčovická;  Sportovní areál ZŠ Hovorčovická Nominace: Hampl,Sevcik, Horcicka,Bebers, Bakridinov,Biancon, Rys,Cech,Leso, Kalina,Torejev,Dostalek,Fiser,Chalupa 100kc kazdy Realizacni tym: Belei, Cech?

Celá zpráva

Nominace PU – Přátelské utkání

Přátelské utkání – v Kralovice (praha Kralovice) pod hradem 52 Sobota 23/5/2020 Viktoria Zizkov vs FAAZ PRAHA Příchod: 9:30hod., TJ Kralovice , pod hradem 52 Nominace: Hampl, Prochazka, Horcicka,Bebers,Bakridinov, Biancon,Cech,Kalina, Krueger,Nemec,Leso,Rys,Tichy, Stastny,Mezera, Cvahousek Nedeli 24/05/2020 Vseradice ,Všeradice 145 Příchod: 10:15hod., Vseradice ,Všeradice 145 Hampl,Sevcik,Prochazka,Torejev, Chalupa,Dostalek, Horcicka,Bebers,Bakridinov, Biancon,Cech,Kalina,Leso,Rys ****************************************************** ****************************************************** ————————————————————————————————————– Sobota 30/05/2020 Stresovice , Cukrovarnická 1071, […]

Celá zpráva

PLAN TJ a PU pro 2007

PLAN TJ a PU ve Kvetnu Utery 12/05/2020 16:30 ZLICIN Streda 13/05/2020 16:30 Chaplin (boty na behani) Patek 15/05/2020 16:30 ZLICIN Sobota 16/05/2020 Vysehrad  od?? Nominace:?? Hampl, Hajas?,Bebers,Cech, Kalina,Biancon, Bakridinov,Nemec,Krueger, Leso, Rys,Tichy,Prochazka,+?? ——————————————————— Utery 19/05/2020 16:30 Zlicin Streda 20/05/2020 16:30 Chaplin Patek 22/05/2020 16:30 Zlicin Sobota 23/05/2020 10hod  vs Zizkov v Kralovici Nominace: ?? Hampl,Horcicka, Hajas?,Bebers,Cech, […]

Celá zpráva

Nominace MZ “A” 2007

——————————–——– Halovy turnaj – halove obuvy – Hala Radotin – (mic vel 04) – U Starého stadiónu 5, 153 00 Radotín Sobota 11/01/2020 – Sraz 08:30 – , 150kc kazdy – Nominace: Hajas, Biancon, Bebers, Bakridinov,Cech,Rys,Nemec Trener: Cech Nominace – (mic vel 05) – ZIMNI LIGA  –  ZLICIN Sobota 11/01/2020 – Sraz 14:50 U Zličínského hřiště – […]

Celá zpráva
1 2 3 5