Venkovní TJ podzim 2018 – od 11.9. 2018

  • vzhledem k velkému zájmu otevíráme dva kroužky pohybové, atletické a gymnastické průpravy pro děti ve věku 5 – 12 roků úterý + středa 

Rozdělení sportovců do úterní a středeční TJ ( k 1.1.2018 )

  • Úterý                                                                                                                                                                                                                                                            Červení: E. Jindříšková, L. Homolková,  E. Prokopcová, A. Sebáková, R. Nogolová, K. Chomátová, L. Včeláková, A. Fořtová, K. Vojtíšková, A. Pokorná, M. Ludická, A. Gorgolová, K. Benešová                                                                                                                                                                                                                                      
  •                                                                                                                                                                                                                                                                     Modří:  M. Polanský, D.T. Šťastný, J. Strejček, J. Skopal, L. Došek, A. Petro, P. Hosnedl, J. Chomát, D. Piskunov, N. Piskunov, L. Ouborný, D. Garlick, M. Čudrňák, J. Lébl, D. Dlabač, O. Benš, S. Chocholoušek
  •                                       Středa                                                                                                                                                                                                                                                        Červení: S. Mousa, B. Sobotková, K. Köchrtová, K. Mašátová, A. Pintová, H. Kábelová, K. Benešová, B. Chytilová, A. Vorlíčková, A. Vorlíčková, K. Tučková, L. Homolková, A. Doupovcová, S. Gavrilovičová, K. Kaňová, R:M. Abdela                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Modří: J. Strejček, H. Felfel, L. Došek, A. Petro, M. Mašát, R. Čuža,  V. Kočí, O. Kočí, F. Steuer, V. Karel, D. Garlick, M. Macourek, M. Zich, L. Schmid, T. Machoň, D. Drahula, L. Chocholoušek, 

 Den

  Čas

Specializace – Ročník – vedoucí trenér absolvent FTVS Karlovo univerzity

 AREÁL – venkovní TJ

 Úterý  16:00 – 17:00 hod
 Atletická průprava – BEZ ROZDÍLU – Ondřej Filip MT 702 686 272
 ZŠ Chaplinovo nám., Praha 5
 Středa  16:00 -17:00 hod  Atletická průprava – BEZ ROZDÍLU – Ondřej Filip MT 702 686 272
 ZŠ Chaplinovo nám., Praha 5
 Čtvrtek  16:00 – 17:00 hod
 Atletická průprava – POD PODMÍNKOU ZÁJMU – Ondřej Filip
 ZŠ Chaplinovo nám., Praha 5

 Halové TJ zima 2018/2019 – od 7.11.2018 – 27.2.2018 ( změna vyhrazena )

  • …………………….. areál Chaplinovo nám. uzavřen
  • FA AZ VOLNO Vánoční pauza ………………………..
  • Zimní soustředění FA AZ ……………………………….

 Den

 Čas

Specializace – Ročník – vedoucí trenér absolvent FTVS Karlovo univerzity

 AREÁL – halové TJ

 Úterý  16:00 – 17:00 hod  Atletická průprava – BEZ ROZDÍLU – Ondřej Filip MT 702 686 272  tělocvična ZŠ Chaplinovo nám., Praha 5
 Středa  16:00 – 17:00 hod  Atletická průprava – BEZ ROZDÍLU – Ondřej Filip MT 702 686 272  tělocvična ZŠ Chaplinovo nám., Praha 5