Mistrovská utkání – starší přípravka (2010 a mladší)

  • Účast na mistrovských utkáních dle nominace
  • Předepsané povrchy hrací plochy se můžou v den utkání změnit, takže počítejte s obuví jak na přírodní, tak i umělou trávu

SP „A“    SO   5.9.  11:00      SAP „A“           –  ZLIČÍN             Chaplinovo nám. Renoirova   P5     UMT

SP „B“     SO  5.9.  14:30      BŘEZINĚVES   –  SAP „B“              Na Hlavní 140

2. kolo

SP „A“    PA 11.9.  17:30  VLTAVÍN             –  SAP  „A“                U průhonu 1                   P7       UMT

SP „B“     SO 12.9   11:00   SAP                  –  AFK SLIVENEC   Chaplinovo nám. Renoirova  P5    UMT

3.  kolo

SP „A“     SO 19.9.  11:00  SAP  „A“           –  Kolovraty      Chaplinovo nám.Renoirova   P5         UMT

SP „B“     PÁ 18.9.  16:30  Sp. KBELY          –  SAP „B“               Železnobrodská 961/4A         P19

4. kolo

SP „A“   ČT  24.9.   17:00   SPARTA                –  SAP „A“       Satalice                                   P19      UMT

SP „B“    SO  26.9.  11:00   SAP „B“               –  US PRAHA    Chaplinovo nám.Renoirova  P5       UMT

5. kolo

SP „A“    SO   3.10.  11:00   SAP „A“          –  FA PRAHA        Chaplinovo nám.Renoirova    P5    UMT

SP „B“    NE   4.10.  10:30   TJ BOHNICE     –  SAP „B“                Bukolská 570/2                         P8

6. kolo

SP „A“   PÁ   9.10.    17:30   FK KLÁNOVICE  –  SAP „A“                 V jehličině

SP „B“   SO  10.10.    11:00  SAP „B“              -FC TEMPO      Chaplinovo nám.Renoirova   P5    UMT

7.kolo

SP „ A“  SO  17.10. 11:00   SAP „A“            -Př.KOPANINA   Chaplinovo nám.Renoirova  P5     UMT

SP „B“   SO  17.10.    8:30   HAMR               – SAP „B“                 ČAFC,K vodě 3314/2               P10

8. kolo

SP „A“   SO  24.10.  12:15   1999 PRAHA     –  SAP „A“              Stodůlky,Kovářova 161P1

SP „B“   SO  24.10.  13:00   SAP „B“             –  EUGEN LINK      Chaplinovo nám.Renoirova   P5 UMT

9. kolo

SP „A“   NE   1.11.      9:00    SAP „A“            – SK ZBRASLAV  Chaplinovo nám.Renoirova P5     UMT

SP „B“   NE   1.11.   10:30    Sl. Podolí            –  SAP „B“             Na Hřebenech II 1062            P4

10. kolo

SP „B“   SO  7.11.   9:00     SK TŘEBORADICE –  SAP „B“              Schoellerova 231/113              P19

11. kolo

SP „B“   SO  14.11. 9:00    SAP „B             –  FA PRAHA           Chaplinovo nám.Renoirova    P5   UMT