Mistrovská utkání – mladší přípravka (2009 a mladší) – jaro 2018

  • Účast na mistrovských utkáních dle nominace
  • Předepsané povrchy hrací plochy se můžou v den utkání změnit, takže počítejte s obuví jak na přírodní, tak i umělou trávu

„Naše řepská“ soutěž

Čtvrtek 5. 4. 2018 18:45 –  SK Slavia Praha – dívky – FAAZ PRAHA „B“; (Slavia Praha UMT.) – ODEHRÁNO

Pátek 13. 4. 2018 17:00 –  FAAZ PRAHA – SK Aritma Praha, z.s.  (Chuchle T.) – ODEHRÁNO

Sobota 21. 4. 2018 08:15 –  SK Uhelné sklady Praha – FAAZ PRAHA; (Uhelné sklady T.) – ODEHRÁNO

Sobota 28. 4. 2018 11:00 – FAAZ PRAHA – Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora; (Chuchle T.)

Sobota 5. 5. 2018 09:00 – Sportovní klub Modřany, z.s. – FAAZ PRAHA; (Modřany T.)

Sobota 12. 5. 2018 11:00 – FAAZ PRAHA – SC Radotín; (Chuchle T.)

Neděle 20. 5. 2018 15:30 – Tělovýchovná jednota Ruzyně – FAAZ PRAHA; (Ruzyně T.)

Sobota 26. 5. 2018 15:00 – FAAZ PRAHA – FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN; (Chuchle T.)

Pátek 1. 6. 2018 17:30 – Tělovýchovná jednota SLAVOJ SUCHDOL – FAAZ PRAHA; (Suchdol T.)

 

Společná soutěž s kamarády z Barrandova (ročníky 2009, 2010, možná nominace i ročníku 2011)

 

Neděle 8. 4. 2018 13:15 – Sokol Dolní Počernice z.s. – FAAZ PRAHA; (Dolní Počernice T.) – ODEHRÁNO

Sobota 14. 4. 2018 09:00 – FAAZ PRAHA – Sokol Kolovraty; (Chuchle T.) – ODEHRÁNO

Sobota 21. 4. 2018 17:00 –  Sportovní klub Střešovice 1911 – FAAZ PRAHA; (Střešovice UMT.) – ODEHRÁNO

Sobota 28. 4. 2018 09:00 – FAAZ PRAHA – SK Hostivař; (Chuchle T.)

Sobota 5. 5. 2018 09:00 – Sportovní klub Union Vršovice, z.s. – FAAZ PRAHA; (Vršovice UMT.)

Sobota 12. 5. 2018 15:00 – FAAZ RAHA – FC Přední Kopanina; (Chuchle T.)

Sobota 19. 5. 2018 10:00 – 1999 Praha – FAAZ PRAHA; (Stodůlky T.)

Sobota 26. 5. 2018 13:00 – FAAZ PRAHA  – FC TEMPO PRAHA, z.s. ; (Chuchle T.)

Pátek 1. 6. 2018 17:30 – Fotbalový klub Újezd nad Lesy – FAAZ PRAHA; (Újezd n. Lesy T.)

Další zápasy, kterých se můžeme zúčastnit

 

Pátek 6. 4. 2018 16:30 – FAAZ PRAHA. – Sportovní klub Libuš 838, o.s. (Chuchle T.) – ODEHRÁNO

Sobota 14. 4. 2018 12:30 –  SK Dolní Měcholupy,o.s. – FAAZ PRAHA; (D. Měcholupy T.) – ODEHRÁNO

Pátek 20. 4. 2018 17:00 – FAAZ PRAHA – Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad; (Chuchle T.) – ODEHRÁNO

Neděle 29. 4. 2018 17:00 Jižní Město Chodov – FAAZ PRAHA; (Chodov T.)

Pátek 4. 5. 2018 17:00 – FAAZ PRAHA- Sportovní klub Čechoslovan Chuchle; (Chuchle T.)

Neděle 13. 5. 2018 15:00 – SK Hostivař – FAAZ PRAHA; (Hostivař T)

Pátek 18. 5. 2018 17:00 – FAAZ PRAHA – Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14; (Chuchle T.)

Sobota 26. 5. 2018 09:00 – Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. – FAAZ PRAHA; (Dubeč T.)

Sobota 2. 6. 2018 09:00 –  FAAZ PRAHA – Spartak Kbely z.s. (Chuchle T.)

Pátek 8. 6. 2018 17:00 – FAAZ PRAHA – CU Bohemians Praha, z.s. (Chuchle T.)

Pátek 15. 6. 2018 17:30 – FK Loko Vltavín, z.s. – FAAZ PRAHA; (Loko Praha UMT.)