Vážení rodiče, prosím čtěte pozorně 🙂 vzhledem ke stále zhoršující se epidemiologické situaci přistupujeme k pár základním opatřením. 

DOČASNÝ ZÁKAZ VSTUPU RODIČŮ DO TRÉNINKOVÉHO AREÁLU: trenéři budou na atlety vždy čekat u vstupu do areálu v ulici Lohniského (NE Renoirova)!! Pro co nejmenší shlukování většího počtu osob budou odcházet do areálu skupinky postupně o něco dříve, abychom co nejdéle trénovali.

Skupina O. Filipa odchází na ovál v 16:15.

Skupina P. Plecitého 16:20

skupina A. a T. Peřinové 16:25.

Rozdělení atletů do skupin bylo aktualizováno a najdete ho v záložce Atletika –  info rodiče. Prosím o dodržování těchto časů, ať se nám pak atleti netoulají po areálu. Skupinky budou po celou dobu tréninku v minimálním kontaktu. Po ukončení TJ v 17:30 odvedou postupně trenéři atlety zpět ke vchodu ulice Lohniského. 

Po tréninku je zde možnost na vyzkoušení a objednání atletického trika. Nutné je nahlásit velikost (116, 128, 140, 152, 164) a jméno či přezdívku atleta na záda. Prosím ty, kteří ještě nemají nahlášeno, ať tak učiní co nedříve. Dokud nebudou mít všichni nahlášeno, trika se objednávat nebudou. 

Vyzvedávání ze školek a družin pokračuje i nadále. V případě dalších dotazů mě můžete kontaktovat na MT 702 686 272. 

Děkujeme za dodržování opatření a věříme, že Vás brzy zase uvidíme okolo oválu fandit našim atletům.