Nominace (U8 – U9)

MU Slavia Praha dívky – FA AZ Praha

Nominace MU Čt 16.6.2022 Příchod: Čt 16.6.2022, 17:15 h, Praha 10, ul. Vladivostocká ( Eden UMT ) S sebou: kopačky, červený dres, chrániče / MU/, stulpny červené, šustka, pitný režim Trenéři: A. Zbur Nominace: Krůta, Badyk – Drbohlav, Brčák, Uher, Novodomec, Trnka, Kout, Liška, Zach, Zavázal, Šedina prosím omluvenky do...

Více info

Nominace turnaj Karlštejn 12.6.2022

Nominace MU Ne 12.6.2022 Příchod: Ne 12.6.2022, 08:45 h, Karlštejn č. 145 S sebou: kopačky, červený dres, chrániče / MU/, stulpny červené, šustka, pitný režim Trenéři: A. Zbur, J. Kotrba Nominace: Krůta, Badyk – Brčák, Uher, Novodomec, Kotrba, Trnka, Kout, Liška, Zach, Zavázal, Hrdina, Šedina prosím omluvenky do omluvenek možné...

Více info

Nominace MU Pá 10.6.2022 FA AZ – Kbely

Nominace MU Pá 10.6.2022 Příchod: Pá 10.6.2022, 16:15 h, P 5, UMT Chaplinovo  nám. S sebou: kopačky, červený dres, chrániče / MU/, stulpny červené, šustka, pitný režim Trenéři: A. Zbur, J. Kotrba Nominace: Trnka – Novodomec, Borkowski, Hrdina, Sedlák, Dolejš, Šedina, Kotrba, Koutský, Kout, Zach prosím omluvenky do omluvenek možné...

Více info

Nominace – mistrovské utkání neděle 5.6.2022 Vinoř

Příchod: Neděle 5.6.2022, 16:15h, Bohdanečská 677, 190 17 Praha-Vinoř S sebou: kompletní výbava pro venkovní utkání Trenér: J. Kostrba Nominace: Drbohlav, Akaev, Kotrba, Dolejš, Bejšovec, Zavázal, Uher, Novodomec, Kout, Koutský, Zach, Badyk (B)

Více info

Nominace MU Pá 27.5.2022 FA AZ – Loko Vltavín

Nominace MU Pá 27.5.2022 Příchod: Pá 27.5.2022, 16:15 h, P 5, UMT Chaplinovo  nám. S sebou: kopačky, červený dres, chrániče / MU/, stulpny červené, šustka, pitný režim Trenéři: J. Kotrba Nominace: Badyk – Vorlíčková, Dolejš, Brčák, Uher, Kotrba, Trnka, Koutský, Kout, Liška, Zach prosím omluvenky do omluvenek možné doplnění dle...

Více info

Nominace MU Ne 22.5.2022 SK Čechie Smíchov – FA AZ

Nominace MU Ne 22.5.2022 Příchod: Ne 22.5.2022, 08:15 h, P 5, ul. Smrčinská č. 5 S sebou: kopačky, červený dres, chrániče / MU/, stulpny červené, šustka, pitný režim Trenéři: J. Kotrba Nominace: Badyk – Uher, Zavázal, Kotrba, Borkowski, Trnka, Kout, Liška, Drbohlav, Zach prosím omluvenky do omluvenek možné doplnění dle...

Více info

Nominace MU TJ Avia Čakovice – FA AZ Praha

Nominace MU 22.4.2022 Příchod: Pá 22.4.2022, 16:45 h, P 9, ul. Ke stadionu č. 705 S sebou: černé termoprádlo, kopačky, dres, šustka, pitný režim Trenéři: A. Zbur, J. Kotrba Nominace: Badyk – Drbohlav, Borkowski, Brčák, Kout, Akaev, Zach, Zavázal, Dolejš, Liška, Novodomec, Kotrba prosím omluvenky do omluvenek, v případě, že...

Více info

Nominace MU 10.4.2022 FK Meteor – FA AZ

Nominace MU 10.4.2022 Příchod: Ne 10.4.2022, 14:15 h, P 5, ul. Bedřichovská č. 14 S sebou: černé termoprádlo, kopačky nebo turfy, dres, šustka, pitný režim Trenéři: J. Kotrba Nominace: Badyk – Schober, Aldhoon, Bejšovec, Hrdina, Zach, Zavázal, Uher, Dolejš, Liška, Novodomec, Kotrba ? prosím omluvenky do omluvenek možné doplnění dle absence AZ

Více info

Nominace – turnaj Zličín 12.2.2022

Sobota 12.2.2022 Příchod: 12:45hod Adresa: Sportovní hala Zličín – U Zličínského hřiště 499 Praha Zličín 155 2 S sebou: Kompletní výbava pro halový turnaj, peníze na startovné, pitný režim, svačina Trenéři: J. Kotrba, A. Zbur? Nominace: Kout, Brázda, Trnka, Zach, Badyk, Brčák, Drbohlav, Krůta, Uher, Novodomec,…     DZ

Více info

Sobota 5.2.2022 halový turnaj Černošice + Neděle 6.2.2022 zimní liga Střešovice

Sobota 5.2.2022 Příchod: 09:00hod Adresa: Pod školou 447, 252 28 Černošice S sebou: kompletní výbava pro halový turnaj, sálová obuv, 150,- (startovné) Nominace: Roďom, Horčičková, Krueger, Aldhoon, Lychynskyy, Venc, Singh, Kubín, Krůta, Badyk, Uher, Zach, Brčák, Trnka,… + bude doplněno   Neděle 6.2.2022 Příchod: 11:15hod Adresa: Cukrovarnická 1071, 162 00...

Více info