Nominace (U10 – U11)

Turnaj r.2010 Zličín – neděle 19.6.2022

Sraz: Neděle 19.6.2022, 08:45h Adresa: U Zličínského hřiště 499 , Praha 5 – Zličín, 15521 S sebou: kompletní výbava pro venkovní turnaj, červený dres, kopačky, ovoce, pitný režim, pantofle!! Startovné: 160,-/osoba Trenéři: D. Zbur, S. Kubr?, L. Trunec? Nominace: Košař (B), Vojtěch, Roďom, Šír, Illarion, Aldhoon, Pidhayniy, Lychynskyy, Procházka, Kučera,...

Více info

Nominace – turnaj r. 2011 Karlštejn sobota 11.6.2022

Adresa: Karlštejn 145, 267 18 Karlštejn Příchod: Sobota 11.6.2022, 08:00h Trenéři: D. Zbur, L. Trunec S sebou: kompletní výbava pro venkovní turnaj (červený dres, strupny, chrániče, pitný režim) Startovné: 200,-Kč/osoba Nominace: Vojtěch, Roďom, Procházka, Pidhaynyi, Aldhoon, Kostrbel L., Kostrbel F., Haletska, Kučera, Illarion, Lychynskyy, Krueger, Horčičková, Singh, Venc, Ječný, Askarov,...

Více info

Nominace na sobotní utkání – 4.6.2022

7+1 (UMT Chaplinovo náměstí) Příchod: 08:20h, Chaplinovo náměstí, ul. Renoirova Trenéři: D. Zbur Nominace: Pop, Piskunov, Angletta, Vojtěch, Illarion, Pidhaynyi, Košař K.?, Roďom, Žák (B), Aldhoon J, Krueger, Haletska… + bude doplněno   5+1 (FA Praha) Příchod: 08:25h, ul. Lovosická 553, Praha 9, 190 00 Trenéři: S. Kubr, L. Trunec,...

Více info

Nominace MU – sobota 28.5. + neděle 29.5.2022

Sobota 28.5.2022 (5+1) Příchod: 10:00h, UMT Chaplinovo náměstí,, ul. Renoirova Trenéři: S. Kubr, E. Urban, D. Zbur Nominace: Vojtěch, Kostrbel L.+F., Kučera, Illarion, Roďom, Šír, Horčičková, Kučera, Průšek, Aldhoon, Krueger, Lychynskyy, Pidhainyi, Singh, Kubín, Blinka, Fedoš, Ječný, Trnka, Krůta, Venc  + bude doplněno   Neděle 29.5.2022 (7+1) Příchod: 14:20h, Švehlova...

Více info

Nominace – MU sobota 21.5.2022 + neděle 22.5.2022

Sobota 21.5.2022 Příchod: 08:20h., UMT Chaplinovo náměstí, tréninkové hřiště Akademie (ul. Renoirova) Trenéři: D. Zbur, L. Trunec Nominace: Roman, Havlík, Košař, Piskunov, Vojtěch, Roďom, Šír, Illarion, Pidhaynyi, Lychynskyy, Pop, Aldhoon… Neděle 22.5.2022 Příchod: 09:15h., U Zličínského hřiště 499/3, 155 21 Zličín Trenéři: D. Zbur, E. Urban, S. Kubr Nominace: Procházka,...

Více info

Nominace – mistrovská utkání sobota 14.5.2022

Admira Praha – FA AZ (7+1) Trenéři: D. Zbur Sraz: 08:20h., FK Admira Praha, Praha 8-Kobylisy, Na Pecích 46 Nominace: Žák, Piskunov, Angletta, Vojtěch, Procházka, Havlík, Pyretskyi, Krueger, Pidhainyi, Preclík? FA AZ – Ďablice (5+1) Trenéři: L. Trunec, S. Kubr, P. Jiřička, E. Urban Sraz: 10:10h., UMT Chaplinovo náměstí Nominace:...

Více info

Nominace na mistrovská utkání – pátek 6.5.2022

7+1 Chaplinovo náměstí příchod: pátek 6.5.2022, 16:15h, UMT Chaplinovo náměstí trenéři: D. Zbur nominace: Vojtěch, Roďom, Šir, Kostrbel L., Kostrbel F., Lumey, Košař, Angletta, Piskunov, Pop, Pyretskyi,…     5+1 Újezd nad Lesy příchod: pátek 6.5.2022, 17:30h., Fotbalový klub Újezd nad Lesy, ul. Čentická 1470, 190 16 Praha 21 – Újezd...

Více info

Nominace na mistrovská utkání – sobota 30.4.2022

Sobota 30.4.2022 Příchod: 10:20h. UMT Chaplinovo náměstí, Praha 5 – Barrandov Trenéři: S. Kubr, E. Urban, P. Jiřička, L. Trunec Nominace: Aldhoon, Venc, Lychynskyy?, Askarov, Singh, Kubín, Fedoš, Ječný, Brázda, Krůta, Brčák, Průšek, Kučera,  Badyk V., Sup, Blinka, Piskunov, Oshomah, T. Zach,… + bude doplněno   Sobota 30.4.2022 Příchod: 11:20h.,...

Více info

Nominace sobota 23.4. a neděle 24.4.2022

Sobota 23.4.2022 Chaplinovo náměstí, Praha 5 – Barrandov, sraz 8:25h Trenéři: D. Zbur, L. Trunec Vybavení: komplet pro utkání venku dle počasí Nominace: Vojtěch, Roďom, Šír, Lumey, Kostrbel L., Kostrbel F., Košař, Angletta, Pop, Pyretskyi, Havlík,… Neděle 24.4.2022 Sraz: 9:20h, FC Slavoj Vyšehrad, Mikuláše z Husi 1709/1, 140 00 Praha...

Více info

Nominace sobota 9.4.2022 + neděle 10.4.2022

  Sobota 9.4.2022 Příchod: 08:20h., UMT Chaplinovo náměstí S sebou: kompletní výbava pro venkovní utkání Nominace: J. Angletta, D. Pop, K. Košař (B), N. Piskunov, M. Vojtěch, L. Illarion, V. Šír, M. Roďom, D. Procházka, L. Kostrbel, F. Kostrbel, Pyretskyy… + bude doplněno   Neděle 10.4.2022 Příchod: 16:10h., Ke Stadionu...

Více info