Nominace (U4 – U7)

Nominace – mistrovské utkání neděle 5.6.2022 Vinoř

Příchod: Neděle 5.6.2022, 16:15h, Bohdanečská 677, 190 17 Praha-Vinoř S sebou: kompletní výbava pro venkovní utkání Trenér: J. Kostrba Nominace: Drbohlav, Akaev, Kotrba, Dolejš, Bejšovec, Zavázal, Uher, Novodomec, Kout, Koutský, Zach, Badyk (B)

Více info

Nominace neděle 29.5.2022 turnaj Karlštejn r. 2015

  Příchod: Neděle 29.5. 8:45 hod.  Adresa: Karlštejn 145, 267 18 Karlštejn, Česko S sebou: dres komplet, šustka, kopačky, chrániče, balon, pitný režim, 150 Kč startovné Nominace: Aldhoon, Dolejš, Mulyukin, Reif, Pavlík, Schober, Bejšovec, O. + M. Hejda, Duffková, Schlumperger, Hadrous

Více info

MU sobota 6.11.2021 UMT Chaplinova

pozor tento pátek od 17:30 hod schůzka trenérů s rodiči v tělocvičně, viz. aktuality MU FA AZ – Slavia dívka Realizační tým: A. Zbur, J. Kotrba Přichod: 08:15 h, UMT Chaplinovo náměstí, ul. Renoirova S sebou: komplet dres, šustka, chrániče, kopačky, láhev s vodou, nahuštěný míč Nominace: Liška, Uher, Zavázal,...

Více info

Turnaj 19. 6. 2021 Karlštejn

Příchod: 9:00 hod. (bude upřesněno dle propozic a rozlosování turnaje) Adresa: Karlštejn 145, 267 18 Karlštejn Trenéři: D.Zbur, K.Kněžínek, D.Chládek, D.Hladík, L.Trunec, A.Švéda S sebou: dres, chrániče, pití, svačina (ovoce), kopačky Startovné 150-200,-/osoba Nominace: Singh, Kubín, Ječný, Venc, Červený, Novodomec, Oshomah Melvin, Lychynskyi, Šedina, Brčák, Trnka, Brázda, Zach, Krůta, Drbohlav,...

Více info

Nominace – neděle 30.5.2021 – Zličín

Adresa jednotná! U Zličínského hřiště 499/3, 155 21 Zličín S sebou: kopačky, dres (kdo nemá, sportovní oblečení – kraťasy+tričko), pití, balon) ZÁPAS sraz: 13:30hod. nominace: Pavlík, Novodomec, Dolejš, Hejda 2x, Aldhoon, Reif, Rytíř, Schlumperger, Schober, Huml, Akaev, Ilnytskyi, Vild, Vlček, Soumah, Houska, Sguilacce, Šustr 2.  ZÁPAS sraz: 14:30hod. nominace: Oshomah,...

Více info

Nominace neděle 11. 10. 2020

Neděle 11. 10. 2020, sraz 13:15 Místo: Spartak Hrdlořezy, Před mosty 1, Praha 9 Novodomec, Krůta, Zach, Ječný, Stavilla, Medi, Červený, Venc, Singh, Kubín, Melvin, Brčák, Lychynsky, Hořčičková, Blinka Marek, Šedina, Krueger, Trnka, Brázda, Malcolm, Popych, Sup, Chocholoušek, Vlček, Dolejší KK

Více info

Nominace sobota 3. 10. 2020

Pondělí 28. 09. 2020 Sraz 12:15Místo: UMT Chaplinovo náměstí Novodomec, Krůta, Zach, Ječný, Stavilla, Medi, Červený, Venc, Singh, Kubín, Melvin, Brčák, Lychynsky, Hořčičková, Blinka Marek, Šedina, Krueger, Trnka, Brázda, Malcolm, Popych, Sup, Chocholoušek, Vlček, DolejšíKK

Více info

Nominace pondělí 28. 9. 2020

Pondělí 28. 09. 2020 Sraz 15:45Místo: Sokol Kolovraty, Do hlinek 427, Praha 22 Novodomec, Krůta, Zach, Ječný, Stavilla, Medi, Červený, Venc, Singh, Kubín, Melvin, Brčák, Lychynsky, Hořčičková, Blinka Marek, Šedina, Krueger, Trnka, Brázda, MalcolmKK

Více info